top of page

Group

Public·11 members
Leonardo Bennett
Leonardo Bennett

İnternetsiz Dinazor Oyunları: Tarih Öncesi Çağa Yolculuk Et!


Belki de her İnternet kullanıcısı İnternet'in ortadan kalktığı gerçeğiyle karşı karşıyadır. Bu, hücresel ağ eksikliğinden bozuk bir kablolu İnternet kablosuna kadar çeşitli nedenlerle olmuş olabilir. Bununla birlikte, her durumda, Google Chrome tarayıcısının kullanıcıları bu durumda yalnızca bağlantı hatası olan boş bir sayfa değil, daha fazlasını görür - İnternet olmadan oynanabilen "Dinozor" oyunu.Çevrimdışı atlama dinozor oyunu, okula veya işe giderken zaman geçirmenize yardımcı olacak ve İnternet elinizin altında değil.
dinazor oyunu internetsiz


Download File: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fjinyurl.com%2F2uo9Y0&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw2D37Ba9FWlhvKMNIatjQP9Oyunun, Google Chrome tarayıcısında yerleşik olarak bulunan en ilkel koşucu olmasına rağmen, geliştiricilere kredi vermeye değer - belirli monokrom grafikler ve basitlik, oyunun sadece elinde oynuyor. Dünyanın her yerinde, oyunun varlığı sırasında birçok hayran ortaya çıktı.


Tyrannosaurus adı da tesadüf değildi. Çevrimdışı oyun Chrome dinozor, 1970'lerin grubu T-Rex'in ünlü vokalisti Mark Bolan'dan sonra "Project Bolan" olarak adlandırıldı. Oyun üzerinde çalışırken, programcılar Dino'ya tekmelerin yanı sıra hırlama yeteneğinin nasıl verileceğini düşündüler. Ancak, oyunun sadeliğini veya başka bir deyişle "tarih öncesi" ruhunu koruması için bu fikirler nihayetinde reddedildi.


Oyunun amacı mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır. Oyunda ilerledikçe, arka plan rengi açıktan koyuya ve tam tersi (gündüz ve gece değişimi) değişecektir. Yerleşik tarayıcı oyununda, T-Rex, yalnızca oyuncu bir sonraki engelden kaçınamazsa değil, aynı zamanda İnternet sinyali geri yüklendiğinde de duracaktır.


Oyunu kesinlikle sonuna kadar bitiremeyeceksiniz çünkü yazarlara göre oyunu tamamlamanız yaklaşık 17 milyon yılınızı alacak. Yaklaşık olarak bu zamanda, Tyrannosaurus Rex dinozorları gezegende hala hayattaydı. Ek olarak, oyunun hızının sürekli artması nedeniyle, bir noktada bir kişinin bir engele tepki verecek zamana sahip olması için yeterli fiziksel yetenek yoktur. Bir noktada bir dinozor oynamak için eğitilmiş sinir ağları bile başarısız olur ve kaybeder, çünkü kare yenileme hızı artık yeterli değildir - T-Rex'in çalışma hızı o kadar artıyor ki.


Ancak, diğer insanlarla rekabet etmek her zaman daha ilginçtir, bu nedenle oyunu olabildiğince adil hale getirmek için Chrome Dino'da standart hileleri kullanma özelliğini devre dışı bıraktık. Bu nedenle, sitemizde görüntülenen tüm derecelendirmeler kesinlikle dürüsttür, oyuncu kendi başına çok fazla puan toplamayı başardı.


dinazor oyunu çevrimdışı


dinazor oyunu krom


dinazor oyunu t-rex


dinazor oyunu online


dinazor oyunu poki


dinazor oyunu crazygames


dinazor oyunu indir


dinazor oyunu 3d


dinazor oyunu yükle


dinazor oyunu ücretsiz


dinazor oyunu macera


dinazor oyunu savaş


dinazor oyunu parkur


dinazor oyunu simülasyon


dinazor oyunu eğitici


dinazor oyunu boyama


dinazor oyunu yapboz


dinazor oyunu yarış


dinazor oyunu avcı


dinazor oyunu robot


dinazor oyunu lego


dinazor oyunu minecraft


dinazor oyunu rexona


dinazor oyunu jurassic world


dinazor oyunu ark survival evolved


dinazor oyunu dinozor koşusu


dinazor oyunu dinozor savaşı


dinazor oyunu dinozor yumurtası


dinazor oyunu dinozor kralı


dinazor oyunu dinozor avı


dinazor oyunu dinozor parkı


dinazor oyunu dinozor adası


dinazor oyunu dinozor evrimi


dinazor oyunu dinozor çiftliği


dinazor oyunu dinozor kenti


dinazor oyunu dinozor treni


dinazor oyunu dinozor müzesi


dinazor oyunu dinozor okulu


dinazor oyunu dinozor hastanesi


dinazor oyunu dinozor polisi


dinazor oyunu dinozor itfaiyecisi


dinazor oyunu dinozor futbolcu


dinazor oyunu dinozor basketbolcu


dinazor oyunu dinozor dansçısı


dinosaur game dinosaur chef


Bu oyunun en büyük avantajı İnternet olmadan çalınabilir olmasıdır. Chrome tarayıcısında ilkel bir sonsuz koşucu oyunu. Ana karakter, eski bir çölde bir yerde dolaşan sevimli bir t-Rex dinozorudur. Kaktüsler ve pterodactyls önlemek için: şüphesiz, dinozor oyunu amacı vardır. Oyun oldukça kolay görünüyor olsa da, daha fazla ilerleme olarak oyunun hızı sürekli artacak, çünkü zor almak için uzun sürmez.


T Oyun hem masaüstü hem de mobil cihazlarda Chrome tarayıcısında başlatılabilir. Kontrol basit: tarayıcınızda hiçbir İnternet bağlantısı olduğunu belirten o siyah dinozor gördüğünüzde, sadece oyunu başlatmak için boşluk tuşuna basın. Boşluk da engellerin üzerinden sıçrama için kullanılır. Aşağı ok ördek için kullanılır. Mobil cihazdaysanız, harekete geçmek ve engelleri önlemek için küçük Krom Dino'ya dokunun.


Amaç mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır. Arka plan rengi, belirli kilometre taşlarına ulaştıktan sonra ışıktan karanlığa (gece ve gündüz değişimi) geçecektir. T-Rex oyunu, bir sonraki engeli önlemek için başarısız olduğunuzda veya İnternet sinyali iyileştikten sonra duracaktır


Chrome geliştiricisi Sebastien Gabriel, hiçbir internet oyununun, teknolojik patlamadan milyonlarca yıl önce tarih öncesi çağlara başını salladığını söylüyor. Ve oyunun piksel stili, Google tarayıcısının hata resimlerine atıfta bulunuyor.


Artık Uçak modunu açmanız veya Chrome Dino çalma süresinin tadını çıkarmak için İnternet bağlantınızı kesmeniz gerekmez. Bu oyunu tam bir pencerede başlatmak için tarayıcı adres satırına chrome://dino yazmanız yeterlidir!


Zıplayan dino mini oyunu ilk olarak Canary adlı popüler tarayıcı Google Chrome sürümünde ortaya çıktı. Bu çevrimdışı eğlencenin bulunduğu sayfa, bilgisayarınızda veya diğer cihazınızda internet olmadığında açılır. Sayfada, popüler dinozor T-Rex türü hareket etmeden duruyor. Bu, siz "boşluk" düğmesine tıklamadan önce devam edecektir. Bundan sonra dino koşmaya ve zıplamaya başlayacak. Bu nedenle, tüm kullanıcılar bu büyüleyici oyunu bilmiyor. Bu, Tyrannosaurus'un tek türünün adıdır - Tyrannosaurus Rex. Adının Latince'den çevirisi kraldır.


Google Chrome Dino oyunu sonsuz bir koşucu oyunudur, ancak puan tam olarak sonsuz değildir. 99999 puana ulaştığınızda, puan sayacı maksimuma çıkar. Bu, oyunun durmadığı ancak puanınızın artık artmadığı anlamına gelir.


Bu puanla ilgili küçük komik bir hata var: 99999 puana ulaşmayı başarırsanız, pterodaktiller (oyundaki uçan düşmanlar) oyun) bir hata nedeniyle oyundan kaybolabilir, bu da oyunu kolaylaştırır çünkü yalnızca kaktüslerden kaçmanız gerekir.


Yolunuza çıkan kaktüslerin ve kuşların üzerinden atladığınız basit, ancak bağımlılık yapan bir oyun olan Chrome dino, internetsiz kaldığımız anlarda bir anda karşımızda beliriyor.


Google Chrome'da internet bağlantısı kesildiğinde ortaya çıkan dinazor oyunu Android platformunda da oynanabiliyor. Ayrıca dinazor oyunu için illa internetsiz kalmanıza gerek yok. Web tarayıcınızdan chrome://dino adresine giderek, oyunu arzu ettiğiniz zaman oynayabilirsiniz.


Daha önce konumuzda bahsettiğimiz gibi dinazor oyunu internetiniz olmadan veya internete bağlanmadan Google Chrome tarafından bu oyunu vakit geçirmeniz için tasarlanan bir oyun olduğunu anlatmıştık.


Bu konumuzda internetsiz oynanan dinazor oyunu aslında tarayıcınızda internette bağlı iken de oynayabileceğinizi ve bu dinazor oyunu hilesi hakkında bilmediğiniz ipuçlarını sizlere bu yazımızda bahsetmeye çalışacağız.


Bilgisayarınızda internet yokken oynadığınız dinazor oyunu aslında internet varken de oynanabilir. Bunun için web tarayıcı adresinize chrome://dino/ yazdığınızda da hemen oynamaya başlayabilirsiniz.


Dinazor hile kodu olarak runner.instance_.playing intro = true kodu dinazor yerinden hareket etmeden sanki antreman ediyormuş gibi yerinde sayarak puan almaya ne derdiniz.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page